Adar - auto gaz, montaż lpg Wrocław.
 
 
  

AUTO GAZ


MECHANIKA POJAZDOWA

Rodzaje instalacji LPG?


ZENIT COMPACT BASIC I ZENIT COMPACT PLUS

NOWOCZESNA ELEKTRONIKA W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE
ZENIT COMPACT jest innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie sterownikiem LPG. Wyposażony został w najnowszej generacji procesor, dzięki czemu po zamontowaniu i kalibracji jest o­n w pełni kompatybilny z silnikiem samochodowym. Sterownik ZENIT COMPACT posiada zaawansowaną funkcję AAS (Automatic Adjustment System), która zapewnia bezbłędną i płynną pracę silnika. Elektronika ZENIT COMPACT dostępna jest w dwóch wersjach:

ZENIT COMPACT PLUS

  • sterownik ZENIT COMPACT Plus
  • wiązka elektryczna
  • zintegrowany czujnik ciśnienia gazu i MAP-sensor
  • przełącznik

ZENIT COMPACT BASIC

  • sterownik ZENIT COMPACT Basic
  • wiązka elektryczna
  • zintegrowany czujnik ciśnienia, możliwość podłączenia sygnału z oryginalnego MAP-sensora w samochodzie
  • przełącznik


Mała i funkcjonalna obudowa sterownika pozwala na szybki montaż w każdym samochodzie. ZENIT COMPACT dedykowany jest do samochodów zasilanych benzyną z silnikiem 4cylindrowym. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ciśnienia i podciśnienia, ograniczona została do minimum liczba wymaganych połączeń. Bardzo ważną cechą sterownika ZENIT COMPACT jest możliwość odczytu obrotów z wtryskiwaczy oraz regulacji czułości sygnału obrotowego. Sterownik wyposażony został również w intuicyjny interfejs użytkownika oraz funkcję automatycznego wykrywania portu komunikacyjnego. Dodatkowo zaprojektowano specjalną opcję (zubażanie)przeznaczoną dla samochodów marki Mazda.

ZENIT COMPACT jest łatwy w użytkowaniu dzięki funkcjom Easy Start(ES) oraz funkcji Autoadaptacja- odpowiedzialnej min. za błyskawiczne korekcje. Dodatkowo opracowano funkcję Double Memory odpowiedzialną za bezpieczne aktualizacje oprogramowania (Compact Setup).Dla wygody użytkowników zaprojektowano wielofunkcyjny, a jednocześnie łatwy w obsłudze przełącznik. Dodatkowy komfort jazdy zapewnia również zoptymalizowany system podgrzewania wtryskiwaczy. Sterownik ZENIT COMPACT spełnia standardy systemu diagnostyki pokładowej OBDII / EOBD.

Od dnia 5 maja 2014 roku, wszystkie nowe sterowniki ZENIT COMPACT objęte są 3 letnią gwarancją!