Adar - auto gaz, montaż lpg Wrocław.
 
 
  

AUTO GAZ


MECHANIKA POJAZDOWA

Rodzaje instalacji LPG?


ZENIT DIRECT JEST NOWYM, INNOWACYJNYM SYSTEMEM WTRYSKU GAZU W FAZIE LOTNEJ DEDYKOWANYM DO SILNIKÓW 4-CYLINDROWYCH Z BEZPOŚREDNIM WTRYSKIEM PALIWA.

Jest to kolejna generacja i rozwinięcie sprawdzonego, klasycznego systemu ZENIT PRO. Zabudowa instalacji opiera się na dedykowanej kompletacji opartej na najwyższej jakości komponentach (centrali Zenit Pro oraz na niezawodnych wtryskiwaczach Hercules), a kalibracja ogranicza się do wykorzystania dedykowanych konfiguracji opracowanych w Centrum Badawczo-Rozwojowym AG Centrum.


W systemie zastosowano unikalną strategię umożliwiającą płynną regulację dawki benzyny w czasie pracy na gazie w zakresie od 5 do 100%. Dzięki niej wtryskiwacze benzynowe pracują w całym zakresie pracy silnika, dawka benzyny jest na tyle mała, że nie wpływa negatywnie na ekonomię jazdy na gazie i na tyle duża, że nie skraca żywotności wtryskiwaczy benzynowych. Elektroniczna jednostka sterująca wyposażona jest standardowo możliwość podłączenia do systemu OBDII/EOBD i emulator ciśnienia paliwa.

Zenit DIRECT to instalacja LPG do bezpośredniego wtrysku benzyny, która była testowana przez tygodnik Auto Świat. Została oceniona na 'piątkę'. Wyniki testu dostępne są na www.auto-swiat.pl.

CZY DA SIĘ ZAMONTOWAĆ INSTALACJĘ LPG W MOIM AUCIE Z BEZPOŚREDNIM WTRYSKIEM BENZYNY?
Instalację LPG da się zamontować w większości popularnych modeli samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa, a lista obsługiwanych aut, w oparciu o kody silnika, stale rośnie, dlatego warto zaglądać na naszą stronę internetową. Zestawienie aktualnie opracowanych silników znajduje się w zakładce - Bezpośredni wtrysk benzyny na LPG. System Zenit DIRECT to gwarancja bezpiecznej, ekonomicznej i bezproblemowej jazdy na gazie.

Wybierając instalację Zenit Direct otrzymujesz:

  • front-kit zawierający podstawowe podzespoły takie jak centrala sterująca z wiązką i przełącznikiem, czujniki, reduktor, wtryskiwacze, filtr fazy lotnej, woreczek montażowy (podobnie jak w przypadku tradycyjnych systemów)
  • plik z konfiguracją centrali dedykowaną do konkretnego modelu silnika
  • instrukcja montażu dedykowana do konkretnego modelu silnika (kompletacja instalacji, źródła sygnałów elektrycznych, montaż króćców w kolektorze)