Adar - auto gaz, montaż lpg Wrocław.
 
 
  

AUTO GAZ


MECHANIKA POJAZDOWA

Rodzaje instalacji LPG?

ZENIT BLUE BOX
Nowoczesna instalacja LPG! Sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazie lotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych. Kategoria Premium, zamknięty w minimalistycznej obudowie. Innowacyjne instalacje gazowe - zapraszamy na zakupy!

ZENIT PRO
Sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie dla większości silników. Dostępny w dwóch wersjach: standardowej i rozszerzonej o moduł OBD. Najwyższa jakość komponentów, hermetyczna obudowa spełniająca najwyższe normy szczelności. Centrale dedykowane są do samochodów 4, 6 oraz 8 cylindrowych.!

ZENIT DIRECT
ZENIT DIRECT jest nowym, innowacyjnym systemem wtrysku gazu w fazie lotnej dedykowanym do silników 4-cylindrowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Samochodowe instalacje gazowe tego typu to jedna z najbardziej ekonomicznych opcji.

ZENIT COMPACT
ZENIT COMPACT jest innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie sterownikiem LPG. Wyposażony został w najnowszej generacji procesor, dzięki czemu po zamontowaniu i kalibracji jest o¬n w pełni kompatybilny z 4-cyl. silnikami samochodowymi. Dostępny jest w wersji BASIC i PLUS. Wypróbuj samochodowe instalacje gazowe ze sterownikiem ZENIT COMPACT!

ZENIT DIESEL
To jedna z najnowocześniejszych instalacji LPG. Sterownik przeznaczony jest dla samochodów ciężarowych i dostawczych, autobusów, ciągników i maszyn rolniczych oraz pojazdów specjalistycznych.